درباره فروشگاه اینترنتی دکتر تغییر

با دم نوشهای نیوشا با قدرت به جنگ چربی های ذخیره شده در بدنتان بروید .

 

دم نوش درمانی روشی است در جهت بهبود سلامت و درمان که در آن از گیاهان یا میوه های فرآوری شده استفاده می شود . در این روش محصولات با ماده موثر کمتر (دوز پایین )نسبت به داروهای گیاهی تولید می شوند در نتیجه افراد می توانند در روز چندین بار از این محصولات استفاده کنند و دچار عوارض دز بالای گیاهان نشوند. لذا محصولات بصورت ترکیبی و فرآوری شده تولید می شود و برخلاف گیاهان دارویی که معمولا طعم بدی دارند، از طعم های بسیار خوبی برخوردار هستند . لذا مشتریان محصولات ما،  می توانند با نوشیدنی خود لذت بسیاری برده و این نوشیدنی ها را جایگزین چای سیاه و قهوه کرده و از تاثیرات مثبت آنها بر روی سلامت خود نفع ببرند.

ما مفتخریم به عنوان نماینده ی رسمی معرفی و فروش محصولات شرکت نیوشا داریان و فعالیت در شبکه بازاریابی چند سطحی به نام نیوشا نیک که به عنوان نماینده ی انحصاری فروش مستقیم شرکت مادر تاسیس شده است جهت تسهیل در ارایه این محصولات به مشتریان با استفاده از ابزار و شیوه ی نوین و مدرن توزیع کالا «با ایجاد این وبسایت فروشگاهی به نام نیوشا هایپر» در خدمت هموطنان داخل و خارج کشور باشیم .

فروش محصولات شرکت از طریق ارایه ی مشاوره رایگان توسط مشاوران سلامت سایت  بصورت پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین در قالب پک های ترکیبی ویژه هر شخص بر اساس شرایط و وضعیت بدنی مشتریان متشکل از مصرف روزانه ۳ تا ۶ یا ۷ دم نوش برای مشتریان عزیز پیشنهاد می شود که از طریق سفارش و پرداخت اینترنتی بصورت ارسال درب منزل تقدیم مشتریان خواهد شد. نمونه ای از این پک ها عبارتند از :کاهش وزن، اعصاب و آرامش ،سلامت پوست و مو ،افزایش اشتها ، کنترل دیابت و کبد چرب، انرژی بخش و نشاط آور

توصیه می شود قبل از واریز وجه بابت خرید فروشگاهی حتما با مشاورین سایت تماس و بعد تایید مشاوران سلامت سایت اقدام به پرداخت و ارایه فیش نمایید .

بستن
مقایسه