صادرات دمنوش نیوشا

صادرات دمنوش نیوشا چگونه قابل انجام است؟

در این نوشته به بررسی امکان و شرایط صادرات محصولات نیوشا می پردازیم.

اطلاعاتی درباره شرکت پارس نیوشانیک (نیوشا)

شرکت پارس نیوشانیک با نام تجاری نیوشا در سال ۱۳۹۱ به عنوان اولین شرکت بازاریابی شبکه ای در زمینه مواد غذایی به ثبت رسید. این شرکت پس از چندین سال تلاش هم اکنون به عنوان بزرگترین وبسایت خرده فروشی مواد غذایی ایران مشغول به کار است و روزانه هزاران سفارش خرده فروشی را توسط پلتفرم وبسایت خود دریافت و به اقصی نقاط دنیا ارسال می کند. در ادامه اطلاعات بیشتری را درباره این شرکت با شما به اشتراک خواهیم گذاشت:

نیوشاداریان ، شرکت مادر پارس نیوشانیک 

شرکت “نیوشاداریان” در سال ۱۳۸۵ با موضوع فعالیت تولید، بسته بندی و توزیع انواع مواد غذایی تحت شماره ۲۹۱۹۷۳ در اداره ثبت شرکت های تهران ثبت گردید. احمد عیوضی دریانی، رئیس هیات مدیره نیوشاداریان، متعلق به نسل سوم خانواده «دریانی» است که در تولید و تجارت چای در ایران پیشینه ای ۸۰ ساله دارند.

با توجه به این سابقه دیرین، نیوشاداریان فعالیت خود را با تولید و توزیع چای سیاه شروع کرد و در سال های نخست عمده محصولات شرکت انواع چای بود، اما در حال حاضر نیوشاداریان علاوه بر اینکه به پشتوانه این ریشه تاریخی و با استفاده از راهکارهای خلاقانه، انواع گوناگون نوشیدنی های سلامت را تولید کرده و گستره فعالیت خود را به نحو چشمگیری توسعه داده است، در دو زمینه صادرات و واردات مواد اولیه و همچنین حمل و نقل نیز فعالیت قابل توجهی دارد.

کارخانه شرکت نیوشانیک

 

آشنایی با مدیر عامل شرکت نیوشا آقای احمد عیوضی دریانی

یقیناً یکی از مهمترین فاکتورها قبل از شروع همکاری با هر شرکتی، شخصیت راس آن مجموعه است. بنابراین در اینجا لازم است اطلاعاتی را درباره مدیر عامل شرکت نیوشا در اختیار شما قرار دهیم.

برای آشنایی کامل با مدیر عامل شرکت نیوشا شما را به مشاهده مصاحبه اختصاصی آقای دکتر رضا یادگاری (ناپلئون هیل ایران) با آقای عیوضی دعوت می کنیم. در این مصاحبه آقای یادگاری از لقب دانشمند برای توصیف آقای عیوضی استفاده می کند. اگر میخواهید دلیل این لقب گزاری ایشان را بدانید حتماً ویدیوی زیر را مشاهده بفرمایید:

 

برای مشاهده ادامه این مصاحبه اینجا کلیک کنید.

 اطلاعاتی درباره محصولات نیوشا

امروز سبد محصولات تولیدی نیوشا گستره وسیعی از انواع چای های سبز و سیاه مخلوط با ادویه ها و گیاهان طبیعی، دمنوش های گیاهی و همچنین پودرهای قهوه است.و در حال حاضر دانه های گیاهی و روغن های پایدار هم به این سبد اضافه شده اند .

این محصولات در سطح فروشگاه ها یافت نمی شوند و فقط به شکل مستقیم از طریق شبکه توزیع بازاریابی شبکه ای نیوشانیک و نمایندگان مستقل آموزش دیده به مصرف کنندگان معرفی و ارائه می شوند.

 دمنوش های مخلوط با چای سیاه

این دسته از محصولات شرکت نیوشا شامل چای سیاه به همراه برخی ادویه ها یا گیاهان دارویی است. اکثر این محصولات بصورت بسته های ۲۰ عددی تی بگ ۲ گرمی ارائه می شوند. برخی از محصولات نیز به صورت بسته بندی فله ای ارائه می شوند.

برای دیدن محصولات این دسته اینجا کلیک کنید.

دمنوش های مخلوط با چای سبز

دسته چای های سبز مخلوط شامل یک سری از محصولات است که حاوی چای سبز و برخی گیاهان دیگر است. این محصولات بصورت بسته بندی های کیسه ای در دو نوع تی بگ معمولی و تی بگ مثلثی (هرمی) عرضه می شوند. بسته هایی که حاوی تی بگ های معمولی هستند حاوی ۲۰ عدد تی بگ ۲ گرمی می باشند. همچنین بسته هایی که حاوی تی بگ های مثلثی هستند حاوی ۱۲ عدد تی بگ ۳ گرمی هستند.

برای دیدن محصولات این دسته اینجا کلیک کنید

انواع چای های خالص نیوشا

چای های خالص نیوشا شامل محصولاتی است که صرفاً در آنها از انواع چای استفاده شده است. اما هیچگونه ماده اولیه دیگری در آنها مورد استفاده قرار نگرفته است.

برای دیدن محصولات این دسته اینجا کلیک کنید

انواع دمنوش خالص نیوشا

دمنوش های نیوشا شامل محصولاتی است که فقط حاوی انواع گیاهان دارویی هستند. در این محصولات مطلقاً از هیچگونه چای استفاده نمی شود. گیاهانی که در این محصولات مورد استفاده قرار میگیرند هر کدام دارای خواص دارویی اثبات شده هستند.

برای دیدن محصولات این دسته اینجا کلیک کنید.

انواع دمنوش های ترکیبی نیوشا

این دمنوش ها ترکیبی از یک یا دو و یا چند گیاه دارویی هست که در بعضی از این دمنوش ها بنابر خواص شون و میزان تاثیرگذاری روی عارضه های مختلف از ترکیب چای سیاه و سبز نیز استفاده شده هست.

برای دیدن محصولات این دسته اینجا کلیک کنید.

دانلود کاتالوگ فارسی  محصولات نیوشا

دانلود کاتالوگ انگیسی  محصولات نیوشا

دانلود کاتالوگ عربی محصولات نیوشا

شما می توانید کاتالوگ فارسی محصولات نیوشا را دانلود کنید.

دانلود کاتالوگ فارسی محصولات نیوشا

کارخانه تولیدی محصولات نیوشا

تامین مواد اولیه در کارخانه

کارخانه بسته بندی نیوشاداریان واقع در شهرک صنعتی نصیرآباد تهران مجهز به مدرن ترین دستگاه های اختلاط، فرآوری و بسته بندی در اشکال و اوزان مختلف است. در این کارخانه، مواد اولیه تهیه شده از کشاورزان داخلی و خارجی جمع آوری گردیده و پس از کنترل های کیفی و کمی لازم و اطمینان از اینکه این مواد اولیه بهترین و مرغوب ترین کیفیت ممکن را دارند، نسبت به خشک سازی و فرآوری آنها اقدام می گردد و سپس واحد تولید نیوشاداریان با اختلاط و فراوری مواد اولیه بر اساس اصول علمی، محصولاتی طبیعی با طعم دلچسب و در عین حال اثربخش تولید می کند. امروز محصولات «نیوشا» جایگاه ویژه و منحصر به فردی در بین مردم پیدا کرده و سهم قابل توجهی از بازار نوشیدنی ها را به دست آورده است.

یکی دیگر از زمینه های فعالیت نیوشاداریان، توزیع خرده بار از طریق اداره و توسعه یک ناوگان اختصاصی حمل و نقل تحت عنوان «ندکس» است. «ندکس» با بیش از ۶۰۰ پرسنل اجرایی و اداری در سراسر ایران، محصولات فروخته شده را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست نمایندگان فروش یا مشتریان آنها می رساند.

 در ویدیوی زیر توضیحاتی را درباره کارخانه و شرکت نیوشا از زبان مدیران این شرکت می بینیم. این ویدیو قسمتی از برنامه تلوزیونی سرزمین من است که در مورخه ۱۹ فروردین ۹۸ در شبکه ۳ سیما پخش شد. شما را به دیدن این ویدیو دعوت می کنیم

 

چگونه می توانیم جهت صادرات محصولات نیوشا با هم همکاری کنیم؟

جهت انجام صادرات محصولات نیوشا ما به عنوان مشاور فروش رسمی کمپانی معظم نیوشا می توانیم فرایند صادرات را برای شما به نحو احسن تسهیل نماییم.

در ادامه متداولترین و پر تکرارترین سوالاتی که صادرکنندگان عزیز هنگام شروع همکاری با ما برایشان پیش آمده را به همراه پاسخ می آوریم. امیدواریم این سوال و جواب ها بتواند نقاط ابهام ذهنی شما را بطور کامل شفاف نموده و سرعت همکاری مان را به حداکثر برساند.

پاسخ مهمترین سوال : آیا امکان ارائه حق نمایندگی انحصاری فروش در کشوری خاص مقدور می باشد؟

خیر. ماهیت سیستم فروش محصولات نیوشا امکان واگذاری نمایندگی انحصاری فروش را برای هیچ شخص حقیقی یا حقوقی خاصی مهیا نمی سازد. بنابراین با علم به اینکه اخذ نمایندگی انحصاری قابل مذاکره نیست تا انتهای این مطلب با ما باشید.

صادرات دمنوش نیوشا : سوالات مرتبط با بسته بندی 

در این قسمت سوالاتی که در رابطه با بسته بندی مطرح می گردد را آورده ایم:

۱ . آیا بسته بندی محصولات برای صادرات با بسته بندی محصول برای فروش در داخل کشور متفاوت است؟

خیر، از سال ۹۸ بسته بندی محصولات نیوشا تغییر کرد و به فرم طراحی بین المللی در آمد. بر روی بسته بندی محصولات، اطلاعات به فارسی و انگلیسی درج شده است.

۲٫ آیا امکان تغییر در طرح بسته بندی برای من وجود دارد؟

خیر. سفارش به هر میزان که باشد هیچگونه تغیری در طرح اصلی بسته بندی قابل انجام نیست. (حتی درج به سفارش شرکت ایکس )

۳٫ کشوری که من قصد صادرات به آن را دارم زبان انگلیسی یا فارسی را نمی دانند. برای حل این مشکل چه تدبیری اندیشیده اید؟

امکان درج لیبل با اطلاعات درخواستی شما روی محصولات وجود دارد. این امکان برای سفارشات بالای ۱۰ هزار یورو مقدور است.

صادرات دمنوش نیوشا

صادرات دمنوش نیوشا : سوالات مرتبط با مجوزها 

یکی از سوالات و دغدغه های همیشگی صادرکنندگان عزیز مساله مجوزهای محصول می باشد. در این قسمت به این سوالات پاسخ می دهیم

۱ . مجوزهای شرکت نیوشا برای تولید در داخل کشور چه مجوز هایی است؟

شرکت نیوشا برای تولید محصولات خود مجوزهای ذیل را اخذ نموده است. در صورت لزوم تصویر مجوزها قابل ارائه می باشد:

  • پروانه بهره برداری وزارت صنعت و معدن
  • پروانه بهداشتی ساخت برای تک تک محصولات (سیب سلامت)
  • گواهینامه استاندارد ملی ایران

۲ . آیا شرکت نیوشا توانسته است مجوزهای بین المللی جهت تسهیل صادرات را اتخاذ نماید؟

بلی. شرکت نیوشا موفق به اخذ گواهینامه HACCP و ISO از شرکت TUV آلمان شده است. تصویر مدارک در صورت لزوم قابل ارائه می باشد.

صادرات دمنوش نیوشا 🙁 سوالات مرتبط با مسائل مالی)

در این قسمت سوالات متداول مرتبط با مسائل مالی آمده است:

۱ . نحوه پرداخت به چه صورت است؟

نحوه پرداخت برای تمامی سفارشات بصورت نقدی و هنگام ثبت سفارش است.

۲ . آیا امکان پرداخت هنگام تحویل وجود دارد؟

خیر. تنها سفارشاتی در دستور کار تولید قرار می گیرند که تمامی مبلغ آنها تسویه شده باشد.

۳ . میزان حاشیه سود ما چقدر است؟ 

میزان حاشیه سود صادرات محصولات نیوشا کاملاً بستگی به میزان سفارش شما دارد. حاشیه سود به صورت پلکانی بنا به مبلغ سفارش بالا می رود و حداکثر تا ۳۵% قابل ارائه می باشد. برای اطلاعات بیشتر ابتدا صورت سفارش خود را آماده نمایید و با ما تماس بگیرید تا بنا به میزان سفارش شما و محل تحویل میزان حاشیه سود شما را اطلاع دهیم.

۴ . آیا مالیات بر ارزش افزوده بر قیمت فاکتورها اضافه می شود؟

تمامی قیمت هایی که در سایت اعلام شده است با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است. بنابراین مبلغ دیگری به آن اضافه نخواهد شد.

۵ . آیا امکان دریافت محصولات بدون احتساب مالیات مقدور است؟

خیر، به هیچ عنوان.

دمنوش تی بگی چایی ترش نیوشا

صادرات دمنوش نیوشا : سوالات مرتبط با تحویل سفارش

سوالات مرتبط با تحویل سفارش صادرات دمنوش نیوشا در ادامه آمده است:

۱ . تحویل سفارش در کجا انجام می شود؟

شما می توانید سفارش خود را در ایران و یا کشور مقصد خود تحویل بگیرید.

۲ . تحویل سفارش در ایران به چه صورت است؟ 

شما می توانید سفارش خود را در هر نقطه از کشور دریافت کنید.

۳٫ تحویل سفارش در خارج از ایران به چه صورت است؟

در صورتی که می خواهید سفارش خود را در کشور مقصد تحویل بگیرید امکان آن مهیاست. چراکه شرکت نیوشا در سال ۱۳۹۸ موفق به راه اندازی انبار اختصاصی خود در اروپا شده است. به همین دلیل با استفاده از امکانات پست بین الملل می تواند سفارش شما را ارسال نماید. اما هزینه این کار بالاست. تمامی سفارشاتی که از انبار اروپا ارسال می شوند با قیمت یورویی کالاها که بالاتر از قیمت معادل ریالی کالاهاست عرضه می شوند. اما در صورت تمایل می توانید از این امکان نیز استفاده نمایید.

در غیر اینصورت پیشنهاد ما این است که سفارش خود را در ایران تحویل بگیرید و با ارتباطی که در ناوگان های حمل و نقل بین المللی دارید سفارش را در محل خود دریافت نمایید. این کار هزینه شما را بسیار تعدیل می نماید.

مزرعه اختصاصی چای

صادرات دمنوش نیوشا 🙁 سوالات مرتبط با ثبت سفارش )

پس از بررسی موارد بالا لازم است اطلاعاتی را در مورد نحوه ثبت سفارش نیز به شما ارائه نماییم.

ثبت سفارش صادرات دمنوش نیوشا به چه صورت است؟

برای این کار ابتدا صورت سفارش خود را آماده کنید.

سپس آنرا برای ما ارسال کنید.

بعد از آن ما حاشیه سود و قیمت نهایی سفارش شما را اعلام می کنیم.

سپس مبلغ سفارش را تسویه نمایید.

پس از تسویه حساب در صورتی که سفارش شما نیاز به تغییری در بسته بندی نداشته باشد در اسرع وقت از موجودی انبار ارسال خواهد شد. در صورتی هم که نیاز به لیبل زدن داشته باشد در دستورکار واحد تولید قرار خواهد گرفت.

آیا هنوز سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید:

مدیر فروش شرکت: 09143111184

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!