ارسال رایگان برای سفارشات بالای پانصد هزار تومان

شرکت نیوشا

شرکت نیوشا ، شرکتی است با سابقه بیش از یک دهه فعالیت در عرصه چای و دمنوش. این شرکت توانسته است متنوع ترین سبد محصولات چای و دمنوش را در کشور تولید و به فروش برساند.

 برند نیوشا

تمامی محصولات شرکت پارس نیوشانیک با برند “نیوشا” تولید شده و به بازار عرضه می گردد. محصولات نیوشا بدلیل داشتن کیفیت منجصر به فرد و اخذ گواهینامه های بین المللی توانسته اند در بازار خارج از کشور نیز ورود کرده و در کنار برند های مطرح دنیا قرار گیرد.

 محصولات شرکت

محصولات شرکت شامل انواع چای سیاه خالص و طعم دار ، انواع چای ایرانی ، انواع چای سبز خالص و طعم دار، انواع دمنوش های خالص، انواع دمنوش های ترکیبی گیاهان مختلف، دانه های مغذی یا سوپرفودها و همچنین کافی میکس و هات چاکلت می باشد.
 محصولات کاژان:
کاژان، نام برند جدیدی است که شرکت نیوشانیک برای روغن های طبی خوراکی خود انتخاب کرده است. روغن کاژان از سال ۱۴۰۰ در سبد محصولات شرکت نیوشا قرار گرفت.

از خاک تا خانه(اصلی ترین شعار شرکت نیوشا)

شرکت های مختلف ما مکمل فعالیت های همدیگر هستند و ما در راستای تحقق بخشیدن به اهداف و انجام ماموریت خود با شعار ” از خاک تا خانه ” کلیه عملیات و فرایندهای اجرایی از نقطه شروع یعنی تامین گیاهان تا نقطه پایان و تحویل محصول نهایی به مصرف کنندگان را مستقیماً و بدون وابستگی انجام می دهیم .

نیوشا مجموعه ای از برندها و شرکتهای زیر هست که داستان هر کدوم رو میتونید با لینک کردن روی لوگوی برند بخوانید و ببینید
کاشت و برداشت و فرآوری
بازاریابی و فروش
شرکت ندکس خدمات حمل و نقل محصولات نیوشا
شرکت حمل و توزیع
برند روغنهای پایدار
درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!