ارسال رایگان برای سفارشات بالای پانصد هزار تومان

چگونه نماینده ی رسمی نیوشا در شهر خودتان باشید و وارد تجارت چای و دمنوش شوید؟

عضویت در نیوشا می تواند شما را وارد دنیای جدیدی از کسب و کار کند. کسب و کاری در بیزینسی با گردش مالی بیش از دو هزار میلیارد تومان در سال! منبع

اگر می خواهید وارد این صنعت شوید تا آخر این مطلب با ما همراه باشید:

چرا صنعت چای و دمنوش؟

هر فردی برای کسب درآمد میبایست قسمتی از چرخه گردش پول را انتخاب کرده و وارد آن شود. این انتخاب مهمترین فاکتور برای کسب درآمد است. اگر انتخاب شما شغلی با گردش مالی پایین، فصلی و یا شغلی باشد که در خطر از بین رفتن باشد ریسک انجام آن بالاست.

اما اگر شغل شما پارامترهای ذیل را داشته باشد احتمال موفقیت شما در آن شغل بسیار بالاتر خواهد رفت:

1.  ارائه کالای پر مصرف

صنعتی که هم اکنون به شما معرفی می گردد صنعتی است که محصول آن کالای مصرفی است. آن هم یکی از کالاهای اساسی کشور ایران. چای کالایی است که از دیرباز تا کنون جزو لاینفک زندگی مردم ایران بوده و با تار و پود زندگی ما ایرانیان آمیخته شده است.

2.  گره خوردن با سلامتی

دمنوش ها یکی از اجزای اصلی طب سنتی ما ایرانیان هستند. هم اکنون نیز روز به روز تمایل مردم بیشتر به سمت اینگونه راه حل های درمانی می رود. چرا که هم ارزانتر از درمان های مدرن هستند و هم مردم اطمینان بیشتری به آنها دارند. سلامتی جزو نیازهای اساسی بشر است و همیشه در اولویت خرید ها قرار می گیرد. بنابراین تجارت هایی که بر اساس ارائه کالاها و خدمات سلامت بنا می شوند می توانند بسیار موفق باشند. عضویت در نیوشا نیز می تواند شما را وارد تجارت سلامت کند.

3.گردش مالی بالا

کالاهای این صنعت مورد نیاز مردم بوده و گردش مالی این صنعت در کشور بسیار بالاست. بنابراین شما وارد تجارتی خواهید شد که احتمال موفقیت در آن بالا خواهد بود.

چرا شرکت نیوشا؟

حال که تصمیم به ورود به تجارت چای و دمنوش گرفته اید مهم است کار خود را از کجا شروع کنید. در هر وضعیت شغلی و مالی که هستید شما می توانید وارد تعامل با شرکت نیوشانیک شده و به عنوان یکی از نمایندگان این شرکت اقدام به عضویت در نیوشا و فروش محصولات آن نمایید. در ادامه دلایلی را خواهیم آورد که چرا شروع تجارت چای و دمنوش با شرکت نیوشا بسیار بسیار به نفع شماست؟

اعتبار بالای نیوشا:

امروزه در کشور می توان در پارامتر آگاهی از برند (brand awareness) به شرکت نیوشا رقم درخشانی را اعطا کرد. این مورد سبب اعتبار و خوش نامی این برند در نزد مردم شده است. با اخذ نمایندگی نیوشا شما می توانید به راحتی از این اعتبار و خوش نامی در جهت رشد سریعتر کسب و کار خود بهره جویید.

عدم نیاز به سرمایه اولیه:

هر کسب و کاری که شما بخواهید از صفر راه اندازی کنید میبایست سرمایه ی اولیه داشته باشید. اما اگر بخواهید وارد یک تجارت شوید الزاماً نیاز به سرمایه اولیه نیست. شما می توانید از پتانسیل بیزینس های موفقی که در کسب و کار مورد علاقه شما هستند استفاده کرده و با آنها وارد همکاری شوید. بدین صورت نیاز به سرمایه اولیه نخواهید داشت. عضویت در نیوشا می تواند برای شما این پتانسیل را ایجاد کند.

برند بودن نیوشا:

خیلی کم اتفاق می افتد که یک برند معتبر اقدام به اعطای نمایندگی با شرایط آسان نماید. اما شرکت نیوشا این امکان را برای تمامی افراد بالاتر از ۱۸ سال فراهم آورده است که اقدام به اتخاذ نمایندگی معتبر فروش محصولات نیوشا نموده واز پتانسیل برندینگ نیوشا استفاده نمایند. بنابراین کسانی که وارد تعامل تجاری با نیوشا می شوند هزینه های برندینگ را نخواهند داشت.

محصولات با کیفیت:

اگر شما محصولات یا خدمات بی کیفیتی را به مشتری ارائه دهید مرگ تجارتتان حتمی است و دیر یا زود اتفاق خواهد افتاد. محصولات با کیفیت شالوده ی اصلی این تجارت است. نیوشانیک هر روز سعی در بهبود کیفیت محصولات تولیدی خود می کند. این یک امتیاز بزرگ است که شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

امکان کسب درآمد غیر فعال:

این مورد یکی از جذاب ترین مواردی است که قبل از تصمیم گیری باید مورد توجه قرار دهید. کسب درآمد غیرفعال یعنی اینکه بدست آوردن آن درآمد الزاماً به حضور فیزیکی شما نیاز نداشته باشد. این موضوع نیازمند سیستم سازی است که با توجه به پلن درآمد زایی شرکت نیوشا نیک این مورد امکان پذیر است. با عضویت در نیوشا شما می توانید درآمد غیر فعال داشته باشید.

آیا برای شروع تجارت خود با شرکت نیوشا نیک آماده اید؟

قطعاً شما برای ورود به این تجارت و عضویت در نیوشا سوالات بیشتری دارید. ما می توانیم شما را در این امر یاری کنیم. همچنین برنامه هایی برای رشد سریع کسب و کار شما داریم، به نحوی که در کمتر از یک ماه شما می توانید فروش خود را آغاز کرده و برای خودتان کسب درآمد داشته باشید.

بسته های حمایتی ما برای شما:

ما می توانیم شما را در امر عضویت در نیوشا و آموزش و فروش حمایت ویژه کنیم. این نوع بسته های حمایتی به رایگان به شما عرضه خواهد شد و باعث می شود شما به سرعت بتوانید کسب در آمد داشته باشید. فرقی نمیکند که شما در کجای دنیا باشید. هر کجا باشید این تجارت می تواند نیازهای انسانهای اطراف  شما را پاسخ گفته و برای شما درآمد زایی داشته باشد.

در گام اول برای  هماهنگی لازم جهت اقدام بعدی کلیک کنید روی فرم همکاری و بعد از پرکردن دقیق فرم ارسال کنید تا برای بررسی و ارزیابی برای اخذ نمایندگی شرکت اقدام گردد.

در گام اول برای  هماهنگی لازم جهت اقدام بعدی کلیک کنید روی فرم همکاری و بعد از پرکردن دقیق فرم ارسال کنید تا برای بررسی و ارزیابی برای اخذ نمایندگی شرکت اقدام گردد.

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!