نیوشا نیک

داستان شرکت نیوشانیک
در سال 1391 شرکت پارس نیوشانیک به عنوان اولین شرکت قانونی بازاریابی شبکه ای در زمینه مواد غذایی در تهران به ثبت رسید و بدنبال ثبت شرکت شعب آموزشی شرکت در تهران و شهرهای بزرگ نظیر کرمان و اصفهان تاسیس شد . هسته های اولیه شبکه فروش در قالب دو تیم اصلی تایتان و استیلا تثبیت گردید.

در سال 1392 اهمیت و ضرورت ایجاد شبکه فروش به جای شبکه مصرف در شرکت نهادینه شد و حمایت از توانمندی های زنان به عنوان شعار اصلی شرکت معرفی شد.در سال 1393 سبد محصولات به محصولات نیوشا محدود و محصولات غیر تولیدی از سبد فروش شرکت حذف گردیدو امتیاز انحصاری فروش و عرصه این محصولات به نمایندگان نیوشانیک واگذار گردید.حجم فروش ماهیانه شرکت برای نخستین بار از 10 میلیارد ریال گذشت . در همین سال کمپین خیریه 100 هزار لبخند با هدف همبستگی و حمایت از بیماران مبتلا به MS اجرایی شد.

در سال 1394 ناوگان اختصاصی حمل و نقل شرکت ندکس با هدف ارائه خدمات بهتر ، سریع تر و گسترده تر ( امکان پرداخت در محل ) ایجاد شد.نمایندگان شرکت به عنوان پیشگامان بازاریابی در شبکه های اجتماعی ، سهم قابل توجهی از فروش در این بازارها را بدست آوردند و همچنین طرح درآمدزایی شرکت با الگو برداری از طرح درآمدزایی بزرگ ترین شرکت بازاریابی دنیا AMWAY به روز رسانی شد. سرشاخه های اصلی شرکت در این سال برای نخستین بار به راهبری نایل شدند .

در سال 1395 کمپین تبلیغاتی نیوشا با حضور هنرمند برجسته رضا کیانیان آغاز شد و آمار آگاهی از برند نیوشا در اذهان عمومی به مرز 90 درصد رسید. حجم فروش ماهیانه شرکت برای نخستین بار از 100 میلیارد ریال گذشت .در سال 1396 برای نخستین بار تعداد افرادی که در پایان ماه بیش از 1 میلیون تومان درآمد کسب کردند به بیش از 1000 نفر رسید. امکان پشتیبانی و ارایه خدمات از راه دور به اعضا از طریق سایت و اپلیکیشن شرکت فراهم گردید. با ایجاد زیر ساختهای لازم بازاریابی و ارسال محصولات به خارج از کشور میسر شد. و حجم فروش ماهیانه برای نخستین بار از 200 میلیارد ریال گذشت .در سال 1397 در گذر زمان شعب شرکت در سطحئ کشور گسترش یافته و در کلیه استانهای کشور به جز ایلام یک یا چند شعبه تاسیس گردید.

در سال 1398 سامانه آسا نیوشا با هدف تسهیل و یکپارچه سازی آموزش نمایندگان به بهره برداری رسید .در همین سال اولین انبار برون مرزی نیوشا در کشور آلمان افتتاح شد.در سال 1399 امکان فعالیت و بازاریابی بین المللی برای نمایندگان فراهم و همچنین دومین انبار برون مرزی در هرات کشور افغانستان تاسیس شد.در سال 1400 سومین انبار برئن مرزی در تورنتوی کانادا و چهارمین انبار برون مرزی در استرالیا و شهر سیدنی افتتاح شد. در سال 1401 پنجمین انبار برون مرزی در شهر دبی واقع در امارات متحده عربی تاسیس شد.

 

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه