پیوستن به نیوشا

شرکت نیوشا آماده همکاری با تمام افراد با انگیزه و کوشایی است که تصمیم به اخذ نمایندگی فروش مستقیم محصولات نیوشا را دارند.

نحوه کار شرکت نیوشا بصورت فروش مستقیم از طریق بازاریابی چند سطحی (MLM Marketing) می باشد. در این نوع فروش، افراد می توانند با پیوستن به نمایندگان کنونی شرکت، آموزش های لازم برای شروع راه اندازی کسب و کار مستقل خود را دریافت کرده و از دو طریق کسب درآمد کنند:

الف) کسب درآمد از طریق فروش محصولات نیوشا :

پس از پیوستن به شرکت نیوشا می توانید انواع محصولات شرکت را با حداقل 15 درصد تخفیف نمایندگی به فروش برسانید. این رقم بنا به میزان فروش بالاتر می رود.

ب) کسب درآمد از طریق آموزش و توانمند سازی همکاران زیر مجموعه خود :

پتانسیل استفاده از بازاریابی چند سطحی در شرکت نیوشا به شما این امکان را می دهد که درآمد غیر فعال و نامحدود برای خود ایجاد کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از این فرصت بی نظیر راه اندازی کسب و کار شخصی، با ما تماس بگیرید: 09143111184

ج)نقش نمایندگان فروش بر روند تاثیرگذاری محصولات

1. به خواص و کاربردهای گیاهان تسلط نسبی دارند و با گرفتن اطلاعات از مشتری و آگاهی از نیاز و خواسته های او، می توانند پکیج و مجموعه ای از محصولات متناسب با آن نیازها را به مشتری پیشنهاد دهند؛

2. تا پایان دوره مصرف پکیج، همراه مصرف کننده هستند و پیگیری های لازم را انجام می دهند؛

3. به مصرف کننده انگیزه و انرژی می دهند و به دغدغه ها و سوالات او پاسخ می دهند؛

4. در صورت لزوم، مسائل و درخواست های مصرف کننده را به شرکت ارجاع می دهند.

با این روش فروش مدرن که در آن، هنگام پیشنهاد محصولات، شرایط فردی و خاص مصرف کننده نیز در نظر گرفته می شود، نیوشا توانسته وجه تمایز خاص و ممتازی را در بازار رقابت به دست آورد.

 لطفا جهت درخواست همکاری فرم زیر را پر وارسال کنید

بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!