نیوشا داریان

درباره نیوشا داریان بیشتر بدونید :

نیوشاداریان،” با توجه به” سابقه 80 ساله تجارت چای در خانواده موسس خود، گام اول را با تولید و توزیع چای سیاه برداشت، اما امروز سبد محصولات آن شامل طیف وسیعی از انواع چای ها ، دمنوش های گیاهی،دانه های مغذی و پودرهای قهوه است.

شرکت مواد غذایی نیوشا داریان در تهران در سال 1385 به ثبت رسید و در سال 1386 فعالیت رسمی خود را با توزیع و پخش مویرگی محصولات چای آلبالو نشان آغاز کرد.

در سال 88 چای های سیاه ویژه و کیسه ای با برند نیوشا تولید شد
و در سال 91 روش فروش محصولات تغییر کرد و استفاده از بازاریابی شبکه ای جایگزین بازاریابی مویرگی سنتی شد.در همین سال خط تولید انواع متنوع چای های سیاه طعم دارو میوه ای راه اندازی شد و در سال 1392 انواع مخلوط چای  سبز با گیاهان داروئی به سبد محصولات اضافه شد.

 
نیوشا داریان
نیوشا داریان

در سال 1393 تولید انواع پودر قهوه و شکلات داغ فوری آغاز شد و در سال 1394 تمرکز شرکت بر تولید و توسعه نوشیدنی های سلامت قرارگرفت و پس از تحقیقات فراوان دمنوش های ترکیبی با فرمولاسیون اختصاصی وارد سبد محصولات شد.

در همین سال در راستای حفظ حقوق نمایندگان شرکت فروش محصولات درفروشگاه ها و اماکن ثابت تجاری ممنوع اعلام شد.

در سال 1395 ماشین آلات دم نوش های مثلثی به عنوان مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا به خط تولید افزوده شد.

سایت www.newshadrinks.com  به عنوان پایگاه مرجع اطلاعات محصولات و با هدف اراءه اطلاعات کامل و معتبر در خصوص محصولات رونمایی شد.

کمپین تبلیغاتی نیوشا با حضور هنرمند برجسته ملی رضا کیانیان با هدف توسعه برند نیوشا و در قالب رونمایی و تبلیغات بسته های مثلثی در سراسر کشور آغاز شد. همچنین مزرعه چای نیوشا در راستای تحقق شعار از خاک تا خانه در فومن افتتاح شد

در سال 1396 کارخانه جدید پس از تجهیز به مدرن ترین دستگاه ها و ماشین آلات فرآوری و بسته بندی دنیا در شهرک صنعتی نصیرآباد تهران به مرحله بهره برداری رسید و تعدادپرسنل رسمی شرکت در پایان سال 1396 از مرز 500 نفر گذشت . آزمایشگاه میکروبی و شیمیایی با مدرن ترین و موثرترین تجهیزات آزمایشگاهی در همین سال مورد بهره برداری قرار گرفت .

در سال 1397 آمادگی درخش در بازارهای بین المللی فرا رسید و گواهینامه های بین المللی استاندارد در سیستم مدیریت کیفیت ISO9001-2015  و استاندارد سیستم مدیریت ایمنی غذایی ISO2000-2005  و استاندارد کنترل بحرانی و تحلیل مخاطرات HACCP  از شرکت TUV NORD   آلمان به تالار افتخارات و دستاوردهای شرکت افزوده شدند.

در سال 98 با راه اندازی سایت و فروشگاه بین المللی نیوشا امکان خرید و فروش ارزی محصولات ایجاد شد.و از سایت بین المللی نیوشا رونمایی شد.

نیوشا داریان
درخشش شرکت نیوشا در بازارهای بین الملللی و
اخذ استانداردهای جهانی
نیوشا داریان

همچنین تولید محصولات با برند اختصاصی و ترکیب دلخواه با نام تی جک میسر شد. و همچنین دمنوش های خالص ( مفرده ) به عنوان شمین گروه از محصولات به سبد محصولات نیوشا افزوده شد.در سال 1400 خط تولید دانه ها به عنوان هفتمین گروه از محصولات راه اندازی شد.

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!