ارسال رایگان برای سفارشات بالای پانصد هزار تومان
عکس دمنوش گیاهی

عوارض دمنوش نیوشا صحت دارد؟

عوارض دمنوش نیوشا

همیشه این سوال متداول توسط مشتریان نیوشا از نمایندگان فروش پریده میشه که :

آیا مصرف دمنوش نیوشا عوارض جانبی دارند؟

پاسخ به این سوال در رابطه با عوارض دمنوش نیوشا مستلزم یادآوری چندین نکته مهم می باشد. مواد خوراکی که در قالب غذا یا نوشیدنی و یا دارو و یا به هر شکل دیگه واردبدن میشه حتما باید هدفمند و به اندازه و در زمان مناسب انجام بشه هر خوردنی و هر آشامیدنی اگه به مقدار معین و در زمان نامناسب مصرف بشه علاوه بر منفعت هایی که دارند عوارض هم خواهند داشت و عوارض دمنوش هم مستثنی نیست

پس صرف اینکه قاطعانه بگیم دمنوش گیاهی هیچ ضرری ندارد نمی تونه مطلب درستی باشه .

ولی با توجه به دور بندی این دمنوش ها در اشکال تی بگ خورجینی و مثلثی که به شکل های مختف خالص و ترکیبی زیر نظر کارشناسان و توسط دستگاه های اندازه گیری مدرن آزمایشگاهی و زیر نظر سازمان غذا و دارو و تحت نظارت استانداردهای جهانی به عنوان دمنوش های گیاهی بسته بندی می شوند هیچ ضرری ندارند. توصیه می شود به مواردزیر توجه نمائید .

همانطور که همه می‌دانید محصولات نیوشا شامل انواع دمنوش‌های کاملا گیاهی می‌باشد. شاید شما با خود فکر کردید که مصرف داروهای گیاهی هیچ‌گونه ضرری نخواهد داشت و صد در صد نفع دارد. ولی باید به شما بگوییم که هرگز اینگونه نیست.دمنوش‌های نیوشا از داروهای گیاهی که به صورت طبیعی کشت می‌شوند، تولید می‌شود. مضرات دمنوش لاغری نیوشا مربوط به خود دمنوش‌ها نمی‌شود. فاکتورهای زیادی وجود دارد، برای اینکه ثابت شود این دمنوش‌ها مضر هستند. از جمله یکی از این فاکتورها طبع و مزاج شماست.

درست است که محصولات شرکت نیوشا کاملا گیاهی است و افزودنی ندارد، اما مصرف خودسرانه و یا تداخل با داروهایی که پزشک متخصص  برای بیماری شما تجویز کرده است، ممکن است عوارضی هرچند جزیی داشته باشد.پس تا انتهای این پست با ما همراه باشید، تا به اطلاعات کاملی در خصوص  مضرات دمنوش لاغری نیوشا دست یابید.

1. مصرف خود سرانه دمنوش نیوشا

مصرف خود سرانه دمنوش های گیاهی بدون داشتن اطلاعات و دانش لازم در خصوص گیاهان دارویی و خواص آنها و از طرفی عدم اطلاع درست از وضعیت بدنی خود میتونه ضرر داشته باشه و حتی در بعضی مواقع میتونه آسیب جدی بر بدن شخص وارد کنه . پس توصیه میشه اگه می خواین دمنوش ها رو بصورت دوره زمانی و هدفمند برای منظور خاصی مصرف کنید حتما از مشاورین سلامت سایت راهنمایی و مشاوره دریافت نمائید. لازم به ذکر است تمام مشاوره ها برای خرید محصول و ارایه خدمات بعد فروش در گارانتی رایگان وبسایت دکتر تغییر می باشد.

2. تداخل دارویی

بعضی از مشتریان احتمالا برای درمان بیماری خود از دارو و تجویز پزشک استفاده می کنند لذا اگه مصرف این داروها رو از نظر مشاورین دور نگهدارید و در هنگام مشاوره شدن اطلاع ندین احتمالا بر اثر تداخل داروئی بعضی از خواص گیاهان که بصورن دمنوش گیاهی مصرف میشه ضررهایی به مصرف کننده برسونه لذا مشاورین سلامت ما که دوره های خاصی رو برای این منظور دیده اند با سوال کردن از مشتریان و تشکیل پرونده برای انها از مصرف سایر داروها مطلع می شوند تا دمنوشی توصیه نشود که موجب تداخل و وارد کردن عارضه بر شخص شود .

به عنوان مثال کسی که شیمی درمانی می شود نباید بدون اجازه دکتر متخصص خود از دمنوش استفاده کند . یا کسی که برای درمان دیابت خود از تزریق انسولین استفاده می کنه همزمان از دمنوش گزنه و برگ زیتون هم استفاده کنه حتما باید مشاور خود را در جریان این بیماری ها قرارداده و فاصله لازم و توصیه های لازم به مشتری تذکر داده بشه .

3- حساسیت بعضی از افراد به بعضی از گیاهان دارویی

خیلی از ادمها  به محض خوردن بعضی از غذاها که حاوی بعضی از سبزیجات و گیاهان هست دچار آلرژی و حساسیت می شوند این اشخاص بصورت خود سرانه و عدم اطلاع از خواص دمنوشها نباید دمنوش مصرف کنند با اطلاع ایم مشکل به کارشناسان و مشاوران به هیج وچه همچین اتفاق و ضرری متصور نیست.

4. محدودیت مصرف دمنوش برای بعضی افراد

بانوان باردار و شیرده در مصرف دمنوشها باید دقت کنند توصیه می شود احتیاطا در آخرین ماه های بارداری به هیچ عنوان از دمنوش استفاده نشود همچنین زنان شیرده بعد شش ماهگی و با هماهنگی مشاورین شروع به استفاده از دمنوشها کنند البته بعضی از دمنوشها شیردهی هم دارند که در مورد این دمنوشها بعدا مقالاتی ارائه خواهدشد. همچنین بیماران قلبی عروقی که جراحی باز قلب انجام داده اند برای مصرف دمنوش و هم چای سبز باید از پزشک متخصص خود کسب اجازه نمایند.

درآخر توصیه میشود برای استفاده از دمنوشها بصورت پکی برای رفع مشکلات تون قبل تهیه و استفاده حتما از طریق ارتباط با مشاورین سلامت سایت پک مناسب خودشون رو مشخص بعد اقدام به ثبت سفارش ، خرید و مصرف نمایند . در طول مدت مصرف مشتریان عزیز توسط این مشاورین پی گیری خواهند شد.

ارتباط با مشاورین سلامت

بهترین زمان مصرف دمنوشهای نیوشا

سوالات متداول

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!