محصولات ارگانیگ نیوشا

محصولات ارگانیک نیوشا متنوع ترین سبد محصول سلامت محور برای خانواده هاست. این سبد بر اساس تاثیر گذاری روی سبک زندگی سالم  استاندارد سازی شده و تمام محصولات تولیدی بصورت ارگانیک و گیاهی تهیه و فرآوری می شود.

این محصولات عبارتند از : چای های خالص ( سیاه ، سبز و سفید ) که هم چای اصیل ایرانی از مزرعه نیوشا در فومن کاشت و برداشت می گردد و هم بهترین چای های خارجی وارد این گروه از سبد محصولات قرار می گیرد . شرکت نیوشا بهتربن و ارگانیک ترین چای سیاه اصیل ایرانی و چای سبز را در کشور کشت و توزیع می نماید.تجربه 80 سال کار در صنعت چای این شرکت رو در دوره جدید به طرف تغییر و تحولات اساسی کشاند و نظر بر اینکه در دنیا دمنوش تراپی رایج شد این شرکت هم در همگام سازی خود در بحث حوزه سلامت تهیه و تولید دمنوش های گیاهی رو بصورت ارگانیگ به سبد محصول خود افزود. دمنوش های خالص و دمنوش های ترکیبی تحت عنوان مخلوط چای سیاه و مخلوط چای سبز و همچنین ترکیب چندین گیاه ، میوه و ادویجات توانست تنوع بسیار گسترده ای در سبد محصولات ارگانیک نیوشا بوجود بیاورد.

پودرهای قهوه فوری و شکلات فوری هم که بصورت رژیمی و بدون ضرر در قسمتی از این سبد با کیفیت بسیار عالی قرار گرفته است.سوپر فودها یا دانه های گیاهی و خوراکی گروهی دیگر از این محصولات ارگانیک نیوشا می باشد که تحولی اساسی در بحث آشپزی سالم و مغذی بوجود آورد بطور مثال دانه چیا ، بذر کتان ، کینوا و خاکشیر را می توان نام برد.

روغن های پایدار با برند جدید به نام کاژان در کارخانه جدید به تولید انبوه و بهره برداری رسید و گروهی دیگه از محصولات سلامت محور را برخود اختصاص داد.

برای آشنایی بیشتر با این محصولات ، تمامی محصولات موجود بصورت گروه بندی در این صفحه گذاشته میشه برای خرید هر یک از محصولات با انتخاب محصول و افزودن به سبد خرید خود می توانید بصورت آنلاین ثبت سفارش کنید . فقط لازمه از طریق دکمه زیر وارد فروشگاه شده و براحتی هر آنچه مورد پسندتان هست خریداری نمائید.

بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!