ارسال رایگان برای سفارشات بالای پانصد هزار تومان
ناوگان حمل و نقل شرکت

ارسال محصول

ارسال محصول

 1. توسط ندکس به مراکز استانها 🙁 روش اول)

اگه سفارش دهنده ادرس دریافت محصولش مرکز استان باشه ( بطور مثال شهر شیراز مرکز استان فارس ) در این صورت توسط ندکس ارسال میشه . شرکت ندکس تحت نظارت خود شرکت و یکی از شرکتهای زیرمجموعه نیوشا نیک هستش که مسئولیت حمل و نقل محصولات را بر عهده دارد.

 

یادآوری

البته لازم به یادآوری است دربعضی از مراکز استان احتمال نبودن ندکس هست . که در این صورت ارسال محصول به روش دوم ( پست) انجام میشود.

 

مدت زمان تحویل به مشتری

مدت زمان ارسال  به درب منزل یا محل ادرس درج شده توسط مشتری حداقل 3 و حداکثر یک هفته طول میکشه . گفتنی هست شهر تهران بزرگ مستثنی هست چون معمولا در عرض دو روز بست هاشون تحویل داده میشه .

 

قطعا ایام تعطیلات و بعضی روزهای خاص مثلا بارندگی و بسته بودن راه ها حداقل و حذاکثر این زمان را افزایش می دهد.

نکته مهم : در بعضی شهرها که ندکس هست و محصولات را مامور ندکس به درب منزل می برد امکان پرداخت در محل توسط دستگاه پوز وجود دارد که این موارد قبل از ثبت سفارش باید با مدیر فروش سایت هماهنگ گردد.

2. توسط پست به سایر شهرستانها  🙁 روش دوم )

مدت زمان ارسال  توسط پست به مراکز یا شهرستانهای استان حذاقل 7 تا 14 روز می باشد. این بسته ها با داشتن کد رهگیری پستی قابل پی گیری هست و هر لحظه میشه از وضعیت بسته مطلع شد.

 

امروزه دیگه مردم بدنبال خرید آسان هستند همه مردم دنیا می خوان از زمانشون حذاکثر استفاده رو ببرند به همین علت سفارشات اینترنتی و تحویل در درب منزل یا محل کار علاوه بر اتلاف وقت مشتریان باعث دریافت سریع کالا هم میشه و این خدمات خود از آلوذگی هوا با کم شدن تردد و همچنین موجب جلوگیری از ترافیک در شهرهای بزرگ میشه .

 

ما تمام سعی خود رو گذاشتیم بر ارائه خدمات با بهترین کیفت و سریع تر از همه جا . مطمئن هستیم با یکبار خرید این مطلب رو تجربه خواهید کرد.

قوانین و مقررات وبسایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!